Phobos Audio
RDSWorld 2003 ON-AIR RDS Control from PC
Pablo Software Solutions
New version of RDSWorld2020 will be available soon.
RDSWorld 2003 comes with total new level of automation and modificated user interface, new is also EC 2005 utility. It enables to program encoders Phobos EC 2005 fully automatically. RDSWorld 2003 works in protocol EBU-SPB 490, ASCII and PHOBOS. This program can drive practically all encoders with one of this protocols.
RDSWorld 2003 is capable to transmit dynamically radiotexts, operativ texts, TA, music/speech switch, and CT (date-time) in protocols EBU-SPB 490, ASCII and PHOBOS and EON in EBU-SPB 490 and PHOBOS. RDSWorld 2003 has a databases of radiotext and time databases of radiotexts. There is possible to create all day broadcasting shedules in radiotext automatically. Automatic transmiting of interpret and song in radiotext stream is also available in connection with some ON-AIR software. Automatic TA handling via TCP/IP Port/Protocol or via TA file. Program works on LAN.

Novinka - RDWorld2020 bude brzy dostupný.
Kompletně nové možnosti v automatizaci odbavování RT a TA. Vylepšené uživatelské rozhraní. Program je určený pro vysílací pracoviště, které je trvale spojeno s kodérem datovou linkou. Program je koncipován velmi univerzálně a umožňuje komunikovat s kodérem ve třech protokolech. První z nich je EBU-SPB 490, někdy též nazývaný EBU protokol. Je to univerzální komunikační protokol, na který přistoupila řada výrobců kodérů. Pomocí tohoto protokolu je možno řídit kodéry různých výrobců. Dalším protokolem je Phobos protokol, pomocí kterého je možno ovládat kodéry Phobos EC 2005. Posledním protokolem je ASCII protokol, určený k ovládání kodérů AZTEC FMB-10.

Pomocí RDSWorld lze dynamicky odbavovat všechny důležité RDS parametry (TA, radiotexty, M/S přepínač datum a čas, EON a další). Umožňuje též automatické odbavování radiotextů ve spolupráci s odbavovacím software, pokud tento systém umožňuje generování speciálního radiotextového souboru. Je tak možné vysílat dynamicky například jméno interpreta a název skladby. TA lze odbavovat automaticky ze souboru, nebo pomocí zabudovaného TCP/IP portu. Novinkou je EC 2005 utilita, která umožňuje zcela automatické naprogramování kodéru Phobos EC 2005X. RDSWorld 2003 může pracovt v síti. Vysílání EON je též možné.

Česky:
English:
Configuration program for Phobos Encoders (EC2005.NET or EC 2005):
Manual in .hlp file: (rdsworld2003.hlp, 880 kB)
index.html
tdg2007.html
tfm2005.html
rds.html
rdsworld.html
miniworld.html
dtl.html
th.html
softdown.html
documents.html
contact.html